O nás

Pár slov o nás

Rozhodli jsme se postavit si náš sen. Z padajícího baráčku v krásné oblasti Zaječí jsme vybudovali příjemný penzion pro všechny, kdo zatouží po odpočinku, aktivní dovolené a/nebo vstříc vinařským zážitkům. Sami zde již léta jezdíme si užívat slunečných kopečků s přilehlými vinicemi a nyní to můžeme nabídnout i Vám!

Jak to všechno začalo? V první řadě to byla dlouhá léta, kdy jsme ještě jako děti jezdili na Jižní Moravu na kola. Děti vyrostly, ale kraj zůstal v srdci zakotvený. A nyní, už jako rodiče, zde jezdíme se svými dětmi.

V roce 2013 se naskytla příležitost odkoupení starého sklípku od pana Pavlíčka, místního vinaře v Zaječí.
Mezi léty 2016-2017 byla vytvořena projektová dokumentace a započalo se se stavbou. Domek nad sklípkem musel být nakonec shozený celý, sklep zůstal zachován. Postupně vyrostla novostavba zkolaudovaná v roce 2019.

Novostavba je postupně zvelebovaná. Zútulňujeme vnitřní prostory a upravujeme venkovní okolí, kde vzniká prostorná terasa s posezením. Časem bude zpřístupněný i sklípek včetně malého posezení pro hosty penzionu.

Ať se Vám u nás líbí, tak jako se v Zaječí líbí i nám!


Náš penzion je čerstvá novostavba a z toho důvodu si nyní můžete užívat zaváděcí ceny! A na co se můžete těšit, až bude náš penzion vybaven plně? Pro Váš komfort přibudou úložné prostory, světla, televize či na míru dělaná kuchyně, která je nyní v provozuschopném stavu, přesto provizorní. Otevře se Vám přístup na terasu se zázemím pro kola (nyní je možné je uložit v přístupné kotelně) a přibude malé posezení ve sklípku přímo pod penzionkem. Už se těšíte? Neváhejte ale ani teď, BURČÁKOVÁ SEZONA JE TU!